دستگاه پولیش

1مجموع 2 محصول
دستگاه پولیش چینی

دستگاه پولیش چینی

اگر تجربه ای از خرید بهترین دستگاه پولیش چینی، با قیمتی مناسب را می خواهید، به سایت ما سری بزنید و خرید خود را به راحتی انجام دهید.
پولیش برکو

پولیش برکو

مجهز ترین دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی اعم از پولیش برکو در مجموعه ی دلتا فرجی با مناسب ترین قیمت ها عرضه می گردد، برای خرید کلیک کنید.
1مجموع 2 محصول

تمام سیلندر ها و بوش های (خودرو کوچک، قایق، موتور و غیره) توسط دستگاه پولیش، پولیش کاری می شود. دستگاه پولیش در سایز های بزرگ و کوچکی ساخته شده است. دستگاه پولیش در سایز های مختلف، می تواند بوش ها و سیلندر ها را با قطر های متفاوت، پولیش دهد. دستگاه پولیش به منظور جا به جایی و حذف بعضی از قطعات در سیلندر ها مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال: سطح یک سیلندر یا بوش را که خراش یا آسیب دیده است می توانید با دستگاه پولیش براق و سطح تراشی کنید و تا زمانی که سیلندر یا بوش، نیمه سالم است میتوان آن را پولیش و تعمیر کرد، ولی اگر شکسته باشند نمی توان آن ها را پولیش داد زیرا موجب خراب شدن دستگاه پولیش شده و با انجام این کار وقت خود را هدر می دهید. بعد از عملیات تراشکاری توسط دستگاه سیلندر تراش، قطعات با دستگاه پولیش صیقل داده شده و برق انداخته می شوند. در گذشته های نه چندان دور که دستگاه پولیش اختراع نشده بود، از وسایل سر سخت مانند: سنباده (سمباده) برای صاف کردن و تمیز کردن سطح قطعات استفاده می کردند که این کار بسیار زمان بر بود، اما امروزه با تولید دستگاه پولیش، پولیش کاری در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می شود. 

چهارشاخ از اصلی ترین ابزار آلات دستگاه پولیش است که باعث دقت بخشیدن و ریز بینی نتیجه ی نهایی کار، می شود. در بعضی از مواقع از دستگاه پولیش برای ترمیم رنگ قطعات ضروری استفاده می شود. با قرار دادن دستگاه پولیش بر روی قطعات و انجام عملیات پولیش کاری، سطحی براق تر و زیبا تر را از سیلندر ها و بوش ها مشاهده خواهیم کرد. سایز بندی که دستگاه پولیش های مختلف دارند، باعث می شود تا ما طیف وسیعی از فعالیت های پولیش کاری را توسط این دستگاه انجام دهیم. از سایز کوچک دستگاه پولیش برای موتور سیکلت ها استفاده می شود. مزیت بسیار ویژه ای که دستگاه پولیش دارد این است که: با نصب چهارشاخ های مناسب، می توانید سیلندر های مختلفی را بدون دغدغه پولیش دهید. اکثر دستگاه پولیش ها توانایی انجام پولیش کاری قطعات آهنی و چدنی را دارند. در نظر داشته باشید که با قرار دادن دستگاه پولیش بر روی سیلندر ها و بوش های خراشیده شده، می توانید سطح صافی را برای آن ها ایجاد کنید.

شاید برای شما جالب باشد بدانید که: کشور عزیزمان ایران نیز یکی از تولید کنندگان برتر دستگاه پولیش می باشد. نمونه دستگاه پولیش های تولید شده در کشور ایران بسیار با کیفیت است. قیمت مناسبی که دستگاه پولیش ایرانی دارد توانسته مشتریان زیادی را به خود مجذوب کند. متقاضیان دستگاه پولیش ایرانی تنها در کشور خودمان نیستند و دستگاه پولیش ایرانی در کشور های دیگر نیز طرفداران بسیاری دارد. در واقع بودن دستگاه پولیش در صنعت تراشکاری، لازم و ضروری است. زیبایی و ظرافت نهایی کار شما به دستگاه پولیشی که برای پولیش دادن انتخاب می کنید بستگی دارد.

انواع دستگاه پولیش

آلیاژ های مختلفی در تولید دستگاه پولیش به کار رفته است که همین آلیاژ ها باعث تفاوت اصلی دستگاه پولیش های مختلف می شود. دستگاه پولیش به دو دسته ی اصلی تقسیم بندی می شود. 1- دستگاه پولیش دستی 2- دستگاه پولیش اتوماتیک. هر کدام از این دسته بندی های دستگاه پولیش، به چند دسته تقسیم می شوند، برای مثال: (سواری، موتوری). بعضی از این انواع دستگاه پولیش ها از قسمت کلگی حرکت می کنند و بعضی از انواع دستگاه پولیش ها میز در حال حرکت است. تولید کنندگان دستگاه پولیش میز متحرک، اکثرا ایرانی و اروپایی هستند. حرکت میز دستگاه پولیش متحرک از 80 شروع می شود و مناسب پولیش دادن قطعات سواری ها می باشد. از دستگاه پولیش متحرک سایز های بزرگ تر مانند: دستگاه پولیش میز متحرک سایز 120 برای پولیش کاری سیلندر و بوش های بزرگ مانند کامیون و یا کشتی استفاده می شود. دستگاه پولیش کوچک شامل سه پایه می شود و این سه پایه در قسمت سر دریل، قرار می گیرد. پایه های دستگاه پولیش از جنس فلز فولاد که بسیار مقاوم است، می باشد.

 تعمیر دستگاه پولیش کارکرده و اورهال ( باسازی )

تعمیر دستگاه پولیش اگر به درستی انجام نشود باعث گرفتن نتیجه ی برعکس از فعالیت های پولیش کاری می شود. باید برای تعمیر دستگاه پولیش از متریال مرغوب استفاده شود. گاهی اوقات آکبند دستگاه پولیش را خریداری کرده اید اما چگونگی نصب و راه اندازی آن را نمی دانید، در اینجا با مشاورین مجموعه ی ما تماس برقرار می کنید و تمامی خدمات نصب و راه اندازی دستگاه پولیش را بر عهده ی متخصصین ما قرار می دهید و بدون به وجود آمدن هیچ گونه مشکلی، به انجام فعالیت با دستگاه پولیش خود می پردازید. ندانستن اطلاعات و تجربه ی لازم در زمینه ی نصب دستگاه پولیش آکبند، باعث متضرر شدن شما عزیزان می شود. مجموعه ی دلتا فرجی با ارائه ی اورهال دستگاه پولیش کمک شایانی به صنعت گران عزیز کرده است.

خرید دستگاه پولیش

خرید دستگاه پولیش باید با در نظر گیری پارامتر های مختلفی صورت بگیرد. با ما همراه باشید تا تمام ویژگی های که قرار است هنگام خرید دستگاه پولیش بدانید را برایتان بازگو کنیم. 1- متراژ یا سطحی که قرار است توسط دستگاه پولیش، پولیش کاری شود، باید با متراژی که دستگاه پولیش انتخاب شده توسط شما، مطابقت داشته باشد. 2- قدرت موتور دستگاه پولیش بسیار مهم است، این قدرت موتور باعث سریع تر پیش رفتن عملیات پولیش کاری توسط دستگاه پولیش می شود. 3- میزان سختی سطحی که قرار است پولیش کاری بر روی آن انجام گیرد، باید در نظر گرفته شود، بعضی از اوقات سختی سطح بسیار زیاد است و دستگاه پولیش خریداری شده توانایی پولیش دادن سطح مورد نظر را ندارد و این انتخاب اشتباه باعث خراشیده شدن بیش از حد سطح از پیش تعیین شده و یا حتی خراب شدن دستگاه پولیش می شود. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که قبل از خرید دستگاه پولیش، از مشاورین و متخصصانی که در زمینه های صنعتی فعالیت می کنند کمک بگیرید تا بتوانید بهترین دستگاه پولیش را خریداری کنید. اگر به این متخصصان دسترسی ندارید می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان مجموعه ی ما بهره مند شوید.

فروش دستگاه پولیش

فروش دستگاه پولیش به آسان ترین روش ممکن در مجموعه ی ما امکان پذیر است. مجموعه ی دلتا فرجی با افتخار خریدار دستگاه پولیش های آکبند و یا کارکرده ی شما عزیزان می باشد. اگر قیمت خریداری شده توسط مجموعه های خریدار دستگاه پولیش، برایتان اهمیت دارد باید بدانید که؛ مجموعه ی دلتا فرجی منصفانه ترین قیمت ها را برای خرید دستگاه پولیش و فروش دستگاه پولیش در نظر گرفته است. در این اوضاع نابسامان اقتصادی کشور در زمینه ی فروش دستگاه پولیش، کمکی به مردمان کشور کرده باشد.

قیمت دستگاه پولیش

قیمت دستگاه پولیش مستقیما به تجهیزات دستگاه پولیش خریداری شده توسط شما بستگی دارد. کیفیت و کمیت لوازمات همراه دستگاه پولیش در قیمت گذاری دستگاه پولیش بسیار مهم است و شما باید تمام سعی خود را داشته باشید که خرید دستگاه پولیش را از مجموعه ی معتبری انجام دهید که تمامی قطعات دستگاه پولیش را در زمان فروش دستگاه پولیش، در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

در پایان

برای دریافت مشاوره ی رایگان قبل از خرید دستگاه پولیش، با تیم تخصصی مجموعه ی دلتا فرجی ارتباط بر قرار کنید و راه حل و پیشنهاد های مناسب آن ها را در زمینه ی خرید و فروش دستگاه پولیش، در انتخابتان بگنجانید. مشاورین مجموعه ی دلتا فرجی با افتخار تمامی تجارب خود را در زمینه ی دستگاه پولیش در اختیار شما بزرگواران قرار می دهند.


021-53413


 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :