دستگاه پرس

1مجموع 3 محصول
دستگاه پرس اسیا

دستگاه پرس اسیا

اگر برای تکمیل وسایل کارگاه صنعتی خود، به دستگاه پرس اسیا نیاز دارید می توانید از طریق مجموعه ی ما، آن ها را با قیمتی رضایت بخش، خریداری کنید.
دستگاه پرس ایران

دستگاه پرس ایران

خرید دستگاه پرس ایران و همچنین دیگر ابزار آلات صنعتی را با مناسب ترین قیمت های روز، می توانید از طریق مجموعه ی ما انجام دهید.
دستگاه پرس دلتا

دستگاه پرس دلتا

دلتا فرجی با بیش از 30 سال سابقه در زمینه فروش اصلی ترین دستگاه های صنعتی، خرید دستگاه پرس دلتا را به آسان ترین روش ممکن در اختیار شما قرار داده است.
1مجموع 3 محصول

اگر کسب اطلاعات دقیق دستگاه پرس را خواستار هستید و کارایی دستگاه پرس برایتان اهمیت دارد، با ما همراه شوید تا در این مقاله تمامی اطلاعات فنی و کیفی دستگاه پرس و چگونی خرید و فروش آن را با قیمت روز، در اختیارتان بگذاریم.

دستگاه پرس همان گونه که از نامش پیداست برای پرس کردن و یا در هم گسستن بافت های یک قطعه به کار می رود. دستگاه پرس یک دستگاه جامع صنعتی می باشد که وظایف مختلفی را بر عهده دارد؛ برای مثال از دستگاه پرس برای: (شکل دهی، آهنگ گری، برش کاری) قطعات مختلف، استفاده می شود. اساس نامه ی تقسیم بندی دستگاه پرس به دو عامل مرتبط است. 1- منبع قدرت دستگاه پرس؛ که از لحاظ قدرت خود دستگاه پرس به چهار دسته ی: (دستگاه پرس دستی، دستگاه پرس مکانیکی، دستگاه پرس هیدرولیکی، دستگاه پرس پنوماتیکی) تقسیم می شوند. 2- جهت حرکت سینه ی دستگاه پرس: (حرکت افقی دستگاه پرس، حرکت عمودی دستگاه پرس) می باشد. ظرفیت در انتخاب هر دستگاه پرس بسیار مهم است. این که از قبل تعیین کنید که هر روزه چه میزان فعالیت را از دستگاه پرس در چه حجم هایی می خواهید انجام دهید، در انتخاب ظرفیت دستگاه پرس مؤثر است. ساختمان کلی و نمای بیرونی دستگاه پرس های مختلف، متفاوت است. هر کس با توجه به سلیقه ای که دارد می تواند دستگاه پرس را در مدل های مختلف ظاهری انتخاب و خریداری کند. بیشترین رنگی که در تولید دستگاه پرس استفاده می شود، سبز و نارنجی می باشد. وزن هر دستگاه پرس با دیگری فرق می کند. این تفاوت وزن به دلیل قطعاتی است که با وزن های مختلف در ساخت هر دستگاه پرس استفاده شده است. دستگاه پرس در دو نوع سبک و سنگین تولید و روانه ی بازار می شود. 1- دستگاه پرس پایی و یا سبک 2- دستگاه پرس سنگین و صنعتی. اگر برای انجام فعالیت های معمولی می خواهید از دستگاه پرس خریداری کنید و یا قصد پرس کردن قطعات و فلزات کوچک را دارید بهتر است از دستگاه پرس پایی و یا دستگاه پرس معمولی استفاده نمایید. اما اگر فعالیت شما عزیزان سنگین بود و برای فلزات با وزن بالا، خواستار خرید دستگاه پرس هستید، بهتر است نوع صنعتی دستگاه پرس را خریداری نمایید. دستگاه پرس مکانیکی یا صنعتی، مزیت های بسیاری دارد که آن را نسبت به دستگاه پرس های پایی برتری داده است. دقت بسیار زیادی که دستگاه پرس مکانیکی دارد با دستگاه پرس معمولی قابل مقایسه نیست، تمامی فعالیت هایی که با دستگاه پرس صنعتی صورت می گیرد دقت عمل بسیار زیادی را دارد. عمل تکرار پذیری منظم در پرس کردن قطعات توسط دستگاه پرس صنعتی به خوبی صورت می گیرد و بهترین نتیجه ها را به همراه دارد. شما می توانید با خیالی راحت یک عملیات را از لیست کارایی های دستگاه پرس صنعتی انتخاب کرده و تنظیمات آن را بر روی تکرار قرار دهید پس از آن منتظر بهترین نتیجه ی پرس کاری از دستگاه پرس صنعتی را داشته باشید. سرعت و شتاب هر دستگاه پرس حداقل و حداکثری دارد که با توجه به میزان فعالیتی که از دستگاه پرس انتظار دارید می توانید سرعت و شتاب دستگاه پرس را بر روی قطعات مختلف، تنظیم نمایید. جالب است بدانید که دستگاه پرس تنها مختص پرس کردن و فعالیت های مختلف بر روی فلزات نیست، بلکه توانایی پرس کردن قطعات چوبی و چدنی را نیز دارد. ظرفیتی که هر دستگاه پرس می تواند متحمل شود متفاوت است اما اکثر دستگاه پرس ها توانایی تحمل وزن اجسام مختلف، تا 9000 تن را دارند. نوع حرکت و دورانی که دستگاه پرس های معمولی دارند با نوع دوران دستگاه پرس صنعتی تفاوت دارد. با استفاده از دستگاه پرس می توانید شکل اجسام مختلف را به طور کلی تغییر دهید و شکل دهی قطعات فلزی را با دستگاه پرس صورت دهید.

انواع دستگاه پرس

اگر انواع مختلف دستگاه پرس را بررسی نمایید در میابید که تفاوت قدرت و سرعت در هر دستگاه پرس به وضوح دیده می شود. گاهی اوقات بعضی از دستگاه پرس های اختراع شده، توانایی هندل کردن دو کار را به صورت همزمان ندارند اما بعضی از دستگاه پرس های ساخته شده، توانایی پرس کردن و شکل دهی قطعات را به طور همزمان دارند. اگر بخواهیم دستگاه پرس را به طور واضح دسته بندی کنیم باید بدانید که: دستگاه پرس ها دو دسته ی جدا از هم دارند که این دسته ها به دستی و غیر دستی تقسیم می شوند. هر کدام از این دسته ها به صورت جداگانه به دستگاه پرس های مختلف با توانایی های گوناگون ختم می شود. دستگاه پرس غیر دستی شامل: (دستگاه پرس هیدرولیکی، دستگاه پرس مکانیکی و دستگاه پرس پنوماتیکی) می باشد. این دسته از دستگاه پرس غیر دستی، جزء کاربردی ترین و حرفه ای ترین دسته بندی های دستگاه پرس های روز دنیا می باشد. دستگاه پرس دستی تنها زمینه ی فعالیتش در مورد قطعات فلزی نیست و انواع آن در صنعت های مختلفی کاربرد دارد. دستگاه پرس دستی شامل: (دستگاه پرس برشکاری، دستگاه پرس پانچ و غیره) می باشد.

تعمیر دستگاه پرس کارکرده و اورهال

تعمیر دستگاه پرس تنها به خرابی یک قطعه ختم نمی شود و از آن جایی که دستگاه پرس در انجام فعالیت های صنعتی بسیار مهم است، باید تعمیرات آن دستگاه نیز به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد. گاهی اکثر قطعات دستگاه پرس نیاز به تعمیر دارند و به اصطلاح نیازمند فرایند اورهال سازی هستند تا بتوانند مجددا به فعالیت خود به صورت گسترده ادامه دهند. اورهال سازی دستگاه پرس بسیار کار پیچیده ای می باشد و ناشی بودن اپراتور تعمیر کننده ی دستگاه پرس، باعث می شود تا شما عزیزان ضرر های زیادی را متحمل شوید. برای دریافت مطلوب ترین فرایند اورهال دستگاه پرس با ما تماس بگیرید.

خرید دستگاه پرس

خرید دستگاه پرس صرفا نباید با در نظر گیری قیمت دستگاه پرس صورت بگیرد. یکی از مؤلفه های تاثیر گذار در خرید دستگاه پرس، قیمت می باشد اما هیچ زمان، قیمت پایین دستگاه پرس نشانه ی بی کیفیت بودن آن نمی باشد. شما باید مرکزی بدون واسطه را برای خرید دستگاه پرس خود انتخاب نمایید.

فروش دستگاه پرس

اگر قصد تبدیل دستگاه پرس دستی خود به دستگاه پرس غیر دستی و یا صنعتی را دارید؛ با ما تماس بگیرید و فروش دستگاه پرس را در مجموعه ی ما با بهترین راهنمایی ها، انجام دهید. 

دلتا فرجی با افتخار یکی از نماینده های فروش دستگاه پرس در کشور ایران می باشد. بهترین دستگاه پرس ها را با قیمتی واقعی از مجموعه ی ما بخواهید. علاوه بر دستگاه پرس، می توانید دیگر دستگاه های صنعتی خود را نیز در مجموعه ی ما به فروش برسانید؛ یا از خریداری نمایید.

قیمت دستگاه پرس

اگر به دنبال مناسب ترین قیمت دستگاه پرس هستید و می خواهید دستگاه پرسی با کیفیت اصلی را در کارگاه یا مجموعه ی صنعتی خود داشته باشید، از نمونه دستگاه پرس های موجود در مجموعه ی ما دیدن فرمایید و با بررسی کارایی هر کدام از آن ها، می توانید خرید خوبی را از آکبند دستگاه پرس های موجود در مجموعه ی دلتا فرجی، انجام دهید.

در پایان

مجموعه ی ما سعی داشته دلسوزانه ترین و منصفانه ترین خدمات خود را با قیمتی معقولانه در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا در این اوضاع اقتصادی کشور، لبخندی بر لب های صنعت گران عزیز بنشاند و باعث پیشرفت و آبادانی کشور عزیزمان ایران، شود. دستگاه پرس و تمامی خدمات مربوط به آن را از مجموعه ی ما و با اتصال شدن به کارشناسان ما، بخواهید. 


021-53413


 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :