دستگاه فرز

1مجموع 2 محصول
دستگاه فرز چینی

دستگاه فرز چینی

لیست قیمت کاربردی ترین دستگاه فرز چینی را از ما بخواهید، همچنین می توانید خرید خود را از این دستگاه در مجموعه ی ما به سهولت انجام دهید.
دستگاه فرز ماشین سازی تبریز

دستگاه فرز ماشین سازی تبریز

خرید دستگاه فرز ماشین سازی تبریز را از مجموعه ی ما که؛ یکی از منصف ترین فروشگاه های وسایل صنعتی و نیمه صنعتی می باشد، انجام دهید.
1مجموع 2 محصول

دستگاه فرز ابزاری است که برای ایجاد شکل های پیچیده بر روی قطعات فلزی یا پلاستیکی استفاده می شود. یکی از مراحل تولید یک قطعه، مرحله نهایی آن است که در این مرحله نهایی، براده برداری به دو صورت دورانی و یا خطی صورت می گیرد. دستگاه فرز یکی از مراحل نهایی است که به صورت دورانی عملیات فرز کاری را انجام می دهد. برای ساخت یک قطعه و شکل دهی به آن از دستگاه فرز استفاده می شود. تیغه فرز یکی از ابزار های اصلی برای شکل دهی به قطعه است که با به چرخش در آمدن موتور دستگاه فرز، سطح قطعه را براده برداری می کند. با استفاده از دستگاه فرز می توانید به راحتی قطعات را برش دهید و یا به اصطلاح در اشکال مختلف فرز کاری کنید. دستگاه فرز جنس های مختلفی را می تواند برش دهد. از مهم ترین اجناسی که دستگاه فرز توانایی شکل دادن به آن ها را دارد: (آهن، چوب و پلاستیک) است. دستگاه فرز به تنهایی کار چند دستگاه دیگر را نیز به صورت همزمان انجام می دهد. برای مثال: از دستگاه فرز براش برش چرخ دهنده ها استفاده می شود. دستگاه فرز توانایی سوراخ کاری با دقت و ظرافت بسیار بالا را نیز دارد. صنعت گران می توانند به راحتی فعالیت سوراخ کردن، برش دهی و فرز زنی قطعات مختلف را به دستگاه فرز بسپارند. 

اصلی ترین قطعات خود دستگاه فرز، تیغه های محکم آن می باشد. علاوه بر تیغه، ابزار به چرخش در آوردن تیغه های دستگاه فرز نیز بسیار مهم است. وظیفه ی اصلی دستگاه فرز، براده برداری و سوراخ کاری قطعات مختلف است. تمامی قطعات به کار رفته در تولید دستگاه فرز از بهترین متریال بوده است. بعضی از قسمت های تشکیل دهنده ی دستگاه فرز نسبت به قسمت های دیگر بیشتر مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. قسمت های مهم دستگاه فرز شامل: (کلگی دستگاه فرز، جعبه دنده دستگاه فرز و میز دستگاه فرز) است. برای شروع عملیات فرز کاری با دستگاه فرز باید قطعه را به خوبی روی میز ثابت کنیم. این کار را باید حتما با پیچ و مهره های مخصوص دستگاه فرز انجام دهید. قطعات توسط گیره کار دستگاه فرز فیکس می شوند. تیغه فرز در دستگاه فرز توسط کلگی دستگاه فرز ثابت و محکم قرار می گیرد تا با لغزش بی مورد، به قطعه آسیب نرساند. علاوه بر تیغه فرز دستگاه فرز لامپ و دکمه ی روشن خاموش کردن دستگاه فرز نیز بر روی کلگی دستگاه فرز قرار دارد.

قبل از این که فعالیت فرز کاری را انجام دهید به دستگاه فرز خود توجه لازم را داشته باشید. قطر و اندازه ای که دستگاه فرز ساپورت می کند باید با قطر و اندازه ی قطعاتی که می خواهید فرز کاری بر روی آن انجام دهید، یکی باشد. انتخاب نادرست دستگاه فرز باعث می شود تا نتیجه ی دلخواهتان را از عملیات فرز زنی نگیرید. سعی داشته باشید پر قدرت ترین دستگاه فرز را برای بالا بردن فعالیت های فرز زنی خود انتخاب کنید.

انواع دستگاه فرز

بسته به نوع کار و جنس قطعاتی که قرار است سطح تراشی و فرز کاری شوند، انواع دستگاه فرز وجود دارد. هر دستگاه فرز عملیات های منحصر به خود را انجام می دهد. دستگاه فرز ها در مدل های: (افقی، عمودی، یونیورسال) دسته بندی می شوند. دستگاه فرز عمودی در بین مدل های مختلف دستگاه فرز، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. این دستگاه فرز عمودی، عمود بر جدول مختصات، عمل کرده و قطعه را فرز کاری می کند. اولین دستگاه فرز اختراع شده، دستگاه فرز افقی بوده است که کاربرد بیشتری را در فرز زنی دارد. دستگاه فرز عمودی به صورت بالا رفتن و پایین آمدن روی کنسول حرکت می کند. دستگاه فرز یونیورسال از ترکیب دو نوع افقی و عمودی تشکیل شده است. با ترکیب دو کاربرد دستگاه فرز های قبل، دستگاه فرز یونیورسال تولید می شود.

دستگاه فرز نه تنها از نظر عملکرد تقسیم بندی می شوند بلکه از نظر کاربرد و اندازه دارای تنوع زیادی می باشد. دستگاه فرز کوچک و دستی فقط از میلنگ دارای ورنیه تشکیل شده است که در مشاغلی مانند: (باغبانی، آهنگری، سنگ بری و غیره) به کار می رود. دستگاه فرز کوچک شامل مدل های مختلفی از جمله: (دستگاه فرز سمباده، دستگاه فرز سنگ بری با آب، دستگاه فرز انگشتی، دستگاه فرز سنگ رومیزی) می باشد.

تعمیر دستگاه فرز کارکرده و اورهال

اگر به تشخیص شما عزیزان دستگاه فرز کارکرده ی شما نیاز به تعمیر دارد و یا دستگاه فرزتان کارایی همیشگی را ندارد، باید به فکر تعمیر دستگاه فرز کارکرده ی خود باشید. بهترین روش برای تعمیر دستگاه فرز کارکرده، سپردن دستگاه فرز به تعمیر کاران صنعتی ماهر می باشد. تعمیر کاران با بررسی و تحلیل دستگاه فرز شما، تمامی نیاز های تعمیراتی دستگاه فرز را شناسایی کرده و در صدد رفع مشکل بر می آیند. همچنین اگر تعمیرات قطعات، پاسخ گوی انجام فعالیت ها توسط دستگاه فرز نباشد، دست بر اورهال کردن دستگاه فرز شما می زنند. تعمیر کاران با تعمیرات و تغییرات کلی که بر روی دستگاه فرز شما انجام می دهند بهترین اورهال دستگاه فرز را تقدیم شما عزیزان می کنند.

خرید دستگاه فرز

خرید دستگاه فرز باید با رعایت نکات زیر صورت بگیرد. خرید آکبند دستگاه فرز خیلی آسان تر از خرید دستگاه فرز کارکرده می باشد زیرا در خرید دستگاه فرز کارکرده باید جوانب بسیاری را در نظر بگیرید تا بتوانید خرید خوبی از دستگاه فرز داشته باشید. دقت داشته باشید اگر خریدار دستگاه فرز کارکرده هستید باید تمامی قطعات دستگاه فرز که مهم ترین آن ها شامل: (ریل دستگاه فرز، الماس دستگاه فرز و قلمبند دستگاه فرز) است، را به هنگام خرید، تحویل بگیرید و قطعات نام برده شده ی دستگاه فرز باید کاملا سالم باشند. موتور دستگاه فرز در خرید دستگاه فرز آکبند و کارکرده بسیار مهم است. سعی داشته باشید بهترین موتور های موجود دستگاه فرز را تهیه و خریداری کنید. اگر با موتور های دستگاه فرز آشناییت زیادی ندارید می توانید خرید دستگاه فرزتان را به مجموعه ی ما بسپارید و بدون دغدغه ی ذهنی، بهترین خرید دستگاه فرز را انجام دهید.

فروش دستگاه فرز

افراد مختلفی که در صنایع مختلف فعالیت می کنند در جریان هستند که فروش دستگاه های صنعتی مخصوصا فروش دستگاه فرز، زمان بر می باشد و صنعت گران برای فروش دستگاه فرز باید زمان بسیار زیادی را تلف کنند. اما مجموعه ی دلتا فرجی با درک مهم بودن زمان برای صنعت گران، عملیات فروش دستگاه فرز را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد و خریدار دستگاه فرز کارکرده ی شما عزیزان می باشد.

قیمت دستگاه فرز

 قیمت دستگاه فرز با دلایل مختلفی متغیر می گردد. یکی از این دلایل تفاوت قیمت دستگاه فرز، خارجی یا ایرانی بودن دستگاه فرز می باشد. دستگاه فرز خارجی به طبع دچار تغییر و تحولات بازار ارز قرار می گیرد. قیمت دستگاه فرز ایرانی نیز بر اساس قیمت متریال اولیه تغییر پذیر می شود. میزان کارکرد و یا آکبند بودن دستگاه فرز در قیمت گذاری آن مؤثر است. اگر به دنبال بهترین کیفیت دستگاه فرز هستید و تمایل به پرداخت قیمتی مطلوب دارید با مجموعه ی ما ارتباط بگیرید.

در پایان

تیم دلتا فرجی مفتخر است که؛ به شما دوستان و همکاران عزیز درمورد کسب اطلاعات کامل دستگاه فرز کمک کند تا راحت تر بسته به نیاز خودتان دستگاه فرز درستی را انتخاب و خریداری کنید. این تیم در تصمیم انتخاب به صرفه ی شما عزیزان در زمینه ی خرید و فروش دستگاه فرز تاثیر خواهد داشت. همکاران ما در مجموعه ی دلتا فرجی پاسخ گوی سوالات فنی شما عزیزان در مورد دستگاه فرز و دیگر دستگاه های صنعتی خواهند بود. 


021-53413


 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :