دستگاه سیلندرتراش

1مجموع 4 محصول
دستگاه سیلندرتراش چینی

دستگاه سیلندرتراش چینی

با خرید دستگاه سیلندرتراش چینی می توانید هر روزه ثروت بسیار زیادی را وارد کارگاه خود نمایید و از پرداخت قیمت های اضافی برای تراشکاری قطعات جلوگیری کنید.
دستگاه سیلندرتراش BJM

دستگاه سیلندرتراش BJM

خرید دستگاه سیلندرتراش BJM در ابعاد مختلف را؛ از مجموعه ی کالاهای صنعتی دلتا فرجی انجام دهید تا خیالتان بابت خرید و قیمت دستگاه راحت باشد.
دستگاه سیلندرتراش Berco

دستگاه سیلندرتراش Berco

اگر به دنبال خرید ماشین آلات تراشکاری مانند: دستگاه سیلندرتراش Berco هستید با لمس لینک زیر می توانید بهترین آن ها را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید.
دستگاه سیلندرتراش AMC

دستگاه سیلندرتراش AMC

خرید و فروش دستگاه های صنعتی بسیار پر زیسک می باشد اما ما دستگاه سیلندرتراش AMC را بدون هیچ دغدغه ای، با قیمت مناسب در اختیارتان قرار می دهیم.
1مجموع 4 محصول

در فعالیت های صنعتی متفاوت مانند: ماشین سازی های بزرگ و کوچک از دستگاه سیلندرتراش برای تراش کاری سیلندر های مختلف این ماشین ها استفاده می شود. ویژگی منحصر به فردی که دستگاه سیلندرتراش دارد این است که: علاوه بر سیلندر تراشی، موتور تراشی و کف تراشی را نیز انجام می دهد. شما با خرید دستگاه سیلندرتراش، به یک دستگاه همه کاره ی تراش کاری دسترسی پیدا می کنید. مزیتی که دستگاه سیلندرتراش دارد این است که: با استفاده از دستگاه سیلندرتراش می توانید به راحتی سوراخ های عمودی مختلفی را ایجاد کنید. دستگاه سیلندرتراش توانایی ایجاد سوراخ های متفاوت در جنس های مختلف را دارد، برای مثال: دستگاه سیلندرتراش می تواند در قطعات فلزی، چدنی و غیره فعالیت خود را بدون هیچ محدودیتی انجام دهد.

سیلندر ها از متریال متفاوتی ساخته شده اند و یک دستگاه سیلندرتراش خوب، باید توانایی انجام فعالیت در تمامی این متریال ها را داشته باشد. دستگاه سیلندرتراش عموما سیلندر های گازی و بنزینی را تراش می دهد. هر دستگاه سیلندرتراش توانایی ایجاد تراش در قطر های متفاوتی را دارد. دایره ی تراش دهی اکثر دستگاه های سیلندرتراش (از 35 تا 200 میلی متر) می باشد. دستگاه سیلندرتراش شامل میله های مختلفی می باشد که این میله ها عملیات تراش کاری دستگاه سیلندرتراش را بر عهده دارند. قطر های مختلفی که میله های دستگاه سیلندرتراش دارند شامل: (50، 75، 90، 130) می باشد و شما بسته به قطر تراشه هایی که می خواهید انجام دهید انواع دستگاه سیلندرتراش را انتخاب می کنید.

ابعاد میز دستگاه سیلندرتراش از (0/5 تا 1/5) می باشد. این ابعاد میز باید مطابق با قطعاتی باشد که قصد تراش کاری آن ها را با دستگاه سیلندرتراش دارید. حرکت دستگاه سیلندرتراش در جهات مختلفی صورت می گیرد که شایع ترین آن ها: حرکت عمودی دستگاه سیلندرتراش از بالا به پایین می باشد. دستگاه سیلندرتراش علاوه بر مشخصاتی که در فوق اعلام شد، دارای تنظیمات دستی کلگی نیز می باشد که این ویژگی در دستگاه سیلندرتراش باعث بهتر تراش دادن سیلندر های قطعات صنعتی می شود. همچنین شما می توانید قلم های تراش کاری، دستگاه سیلندرتراش را با توجه به سیلندری که قصد تراش دادن آن را دارید، تنظیم کنید.

اگر دغدغه ی کارایی دستگاه سیلندرتراش بر روی قطعات مختلف رادارید، جالب است بدانید که دستگاه سیلندرتراش توانایی تراش دادن تمامی سیلندر هایی که با متریال چدنی، آهنی و مسی ساخته شده اند را دارد. حرکت اسپیندل در دستگاه سیلندرتراش بسیار حایز اهمیت است. در هر دستگاه سیلندرتراش حرکت اسپیندل، میزان حداقلی و حداکثری دارد که این میزان در دستگاه سیلندرتراش اروپایی نسبت به دستگاه سیلندرتراش ایرانی بیشتر است. حداکثر حرکت اسپیندلی که دستگاه سیلندرتراش می تواند انجام دهد، 720 میلی متر می باشد.

انواع دستگاه سیلندر تراش

دستگاه سیلندرتراش در دو نوع: دستگاه سیلندرتراش پایه دار و دستگاه سیلندرتراش رو میزی تولید شده است که هر کدام از این دستگاه سیلندرتراش ها توانایی های منحصر به فرد خود را دارد. در دستگاه سیلندرتراش رو میزی، سیلندر ها به صورت دستی جا به جا شده و برای انجام فعالیت سیلندر تراشی، بر روی دستگاه سیلندرتراش قرار می گیرند اما نوع پایه دار دستگاه سیلندرتراش، برای قطعاتی است که جا به جایی آن ها بسیار سخت است و دستگاه سیلندرتراش پایه دار بر روی آن ها قرار می گیرد و عملیات تراش دادن سیلندر ها را آغاز می کند.

دستگاه سیلندرتراش در کشور های گوناگونی تولید می شود که مهم ترین کشور های سازنده ی دستگاه سیلندرتراش: ایتالیا، چین، ایران و ترکیه می باشد. نوع ساخت و میزان قدرتی که دستگاه سیلندرتراش ساخت هر کشور دارد، با دیگری متفاوت است. از مهم ترین اجزای دستگاه سیلندرتراش، می توان به الماس دستگاه سیلندرتراش اشاره کرد، نقش الماس دستگاه سیلندرتراش در انجام فعالیت های تراش کاری بسیار مهم است. الماس های دستگاه سیلندرتراش در سایز های مختلفی تولید شده اند و هر سایز الماس دستگاه سیلندرتراش برای تراش کاری دستگاه های مختلف می باشد.

برای آگاهی بیشتر درباره ی انواع دستگاه سیلندرتراش با ما همراه شوید؛ دستگاه سیلندرتراش اروپایی شامل برند های معتبری می باشد که به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد: 1- دستگاه سیلندرتراش AMC -2 دستگاه سیلندرتراش 3- دستگاه سیلندرتراش شو 4- دستگاه سیلندرتراش برکو 5- دستگاه سیلندرتراش زانراسو. دستگاه های نام برده شده از پر مخاطب ترین دستگاه سیلندرتراش های روز دنیا می باشند.

تعمیر دستگاه سیلندر تراش کارکرده و اورهال (یا باسازی)

 

برخی از افراد با توسعه کار خود، دستگاه سیلندرتراش کارکرده خود را به فروش می رسانند تا بتوانند مدل های جدید تری از دستگاه سیلندرتراش را خریداری و استفاده کنند. با این حال اگر دستگاه سیلندرتراش کارکرده شما نیاز به تعمیر داشت می توانید با مجموعه ی ما ارتباط بگیرید و از پشتیبان های مجموعه ی ما راجع به چگونگی تعمیر دستگاه سیلندرتراش کارکرده و مدت زمان تعمیر دستگاه سیلندرتراش، اطلاعات کسب کنید. همچنین اگر قصد داشتید که دستگاه سیلندرتراش کارکرده خود را تعویض نمایید، ما دستگاه سیلندرتراش شما را خریداری کرده و با انجام تعمیرات تخصصی کامل بر روی آن ها، با کیفیت ترین اورهال دستگاه سیلندرتراش روز بازار را تقدیم مشتریان عزیز خود، می کنیم. تهیه ی بهترین نوع اورهال خرید دستگاه سیلندرتراش در کار شما بسیار مهم است و حتما باید خرید اورهال خرید دستگاه سیلندرتراش را از مراکز قابل اطمینان انجام دهید.

خرید دستگاه سیلندر تراش 

خرید دستگاه سیلندرتراش کار آسانی نیست و باید اطلاعات اولیه را راجع به خرید دستگاه سیلندرتراش و انواع آن داشته باشید تا بتوانید بهترین خرید دستگاه سیلندرتراش را، با توجه به نوع نیازتان انجام دهید و بعد از خریدن خرید دستگاه سیلندرتراش دچار مشکلات فنی و غیره نشوید. صنعت گران عزیز بهتر است بدانید که خرید دستگاه سیلندرتراش ایرانی یک پیشنهادی دوستانه است؛ زیرا با خرید دستگاه سیلندرتراش ایرانی دیگر نگران افزایش قیمت های روزانه ی دستگاه سیلندرتراش نخواهید بود و اگر مشکل فنی برای دستگاه سیلندرتراش تان به وجود آمد، می توانید به راحتی با قطعات ایرانی، دستگاه سیلندرتراش خود را تعمیر کنید و مجدد مانند روز اول از دستگاه سیلندرتراش استفاده کنید. به هر حال تصمیم با شماست و می توانید انواع دستگاه سیلندرتراش ایرانی و خارجی را از مجموعه ی ما خریداری کنید.

فروش دستگاه سیلندر تراش

در نظر داشته باشید که در این اوضاع اقتصادی، فروش دستگاه سیلندرتراش مخصوصا نمونه های خارجی این دستگاه، به آسانی صورت نمی گیرد، اما نگران نباشید مجموعه ی دلتا فرجی یاری رسان شما عزیزان در خرید و فروش دستگاه سیلندرتراش می باشد. اگر شما عزیز خواننده، قصد فروش آکبند دستگاه سیلندرتراش خود را داشتید می توانید با یک تماس فروش کارکرده دستگاه سیلندرتراش را انجام دهید و دیگر دغدغه ی پیدا کردن مشتری برای خرید دستگاه سیلندرتراش تان را نخواهید داشت.

قیمت دستگاه سیلندر تراش

قیمت دستگاه سیلندرتراش ایرانی و اروپایی با یکدیگر متفاوت است و دلیل این تفاوت قیمت دستگاه سیلندرتراش ها، برند بودن و معروفیتی است که دستگاه سیلندرتراش اروپایی دارد. باید در نظر بگیرید که هزینه ی لوازم جانبی دستگاه سیلندرتراش نیز در قیمت نهایی دستگاه سیلندرتراش مؤثر است. کیفیت و کارایی که دستگاه سیلندرتراش ایرانی نسبت قیمت آن دارد بسیار منصفانه است و شما با خرید دستگاه سیلندرتراش ایرانی می توانید کیفیتی نظیر نمونه های دستگاه سیلندرتراش اروپایی و غیره را با قیمتی استثنایی داشته باشید.

در پایان

تیم دلتا فرجی با گرد هم آوری متخصصین صنعت تراش کاری، بهترین امکانات را در ارائه خدمات مختلف دستگاه سیلندرتراش صنعتی، برای مشتریان عزیز خود در نظر گرفته است، با تماس با شماره های مندرج در سایت دلتا فرجی می توانید تمامی خدمات فوق را از خرید دستگاه سیلندرتراش به بهترین صورت از این مجموعه دریافت کنید.


021-53413


 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :