دستگاه تراش

1مجموع 2 محصول
دستگاه تراش تبریز

دستگاه تراش تبریز

قیمت باور نکردنی دستگاه تراش تبریز را از مجموعه ی ما بخواهید، دلتا فرجی عرضه کننده ی مستقیم دستگاه های تراش کاری می باشد.
دستگاه تراش چینی

دستگاه تراش چینی

خرید دستگاه تراش چینی یکی از اساسی ترین خرید هایی است که هر کارگاه صنعتی نیاز دارد، برای استعلام قیمت دقیق با ما همراه شوید.
1مجموع 2 محصول

دستگاه تراش ها در انواع متراژ ها تولید و به دست مشتریان عزیز می رسد. کاربرد اصلی دستگاه تراش، تراشکاری انواع قطعات چوبی و فلزی است که با استفاده از دستگاه تراش می توان این قطعات را به شکل های مختلفی تراش داد. ویژگی بسیار منحصر به فرد دستگاه تراش این است که: شما می توانید با استفاده از دستگاه تراش، قطعات چوبی را نیز برش دهید. کاربرد دستگاه تراش در کارخانه جات صنعتی بسیار زیاد است و دستگاه تراش به یکی از ملزومات کارخانه ها معروف است.

 دستگاه تراش به مادر دستگاه های تراشکاری معروف است و دستگاه تراش با این نام شهرت گرفته است. عدم وجود دستگاه تراش در کارخانه ها و در صنایع مختلف باعث می شود تا با صنعت گران و صاحبان کار با مشکلات جدی رو به رو شوند. پس برای پایه گذاری و تاسیس یک کارخانه ی صنعتی، وجود دستگاه تراش الزامی می باشد و قبل از خرید هر دستگاهی برای راه اندازی فعالیت خود به دستگاه تراش نیاز دارید. با وجود دستگاه تراش، دیگر نگران فعالیت های تراشکاری خود نخواهید بود و با استفاده از دستگاه تراش به راحتی تمام قطعات فلزی و چوبی را برش خواهید داد. قبل از خرید دستگاه تراش باید بدانید:

اپارتوری که قرار است با دستگاه تراش کار کند باید آموزش های لازم برای کار کردن با دستگاه تراش را دیده باشد تا به هنگام انجام فعالیت خود با دستگاه تراش دچار مشکل های جدی نشود و به دستگاه تراش آسیبی نرساند. سعی داشته باشید افرادی را انتخاب کنید که کار با دستگاه های صنعتی از جمله: دستگاه تراش را آموخته باشند تا کار نهایی شما با استفاده از دستگاه تراش، به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد.

انواع دستگاه تراش

اگر قصد جست و جوی انواع دستگاه تراش را داشته باشید با مدل های مختلفی از دستگاه تراش رو به رو می شوید که انتخاب بهترین نوع دستگاه تراش برایتان دشوار می شود. دستگاه تراش در متراژ های مختلفی تولید می شود که این متراژ های دستگاه تراش شامل: (75/0، 1، 5/1، 2، 3 و غیره) می باشد. این متراژ های مختلف دستگاه تراش به طول میز دستگاه تراش بستگی دارد. دستگاه تراش بر اساس فنی کمپانی سوخت ساخته شده با جنس H30-54 گیربکس پیشرفته شده است.

میله ی محرک دستگاه تراش با استفاده از بهترین متریال ساخته شده است تا بتواند نیروی سرعتی دستگاه تراش را افزایش دهد. وجود میله محرک دستگاه تراش باعث می شود تا شما با استفاده از دستگاه تراش، با سرعتی بالا به نتیجه ی دلخواهی که از دستگاه تراش می خواستید، برسید. جالب است بدانید که دستگاه تراش های پیشرفته قابلیت افزایش سرعت را نیز دارند و با خرید و استفاده از دستگاه تراش پیشرفته می توانید سرعت کار خود را چند برابر افزایش دهید. اکثر دستگاه تراش ها دارای موتور خنک کننده هستند که با تعبیه ی این موتور در دستگاه تراش، دیگر نگران خرابی و داغ شدن بیش از حد دستگاه تراش نخواهید بود.

دستگاه تراش شامل یک ریل 36 میلی متری است و گزینه ی بسیار مناسبی که دستگاه تراش های مختلف دارند این است که: دستگاه تراش دارای قطع کن طولی و عرضی است و با استفاده از این ویژگی دستگاه تراش شما به راحتی می توانید از این وسیله استفاده کنید. طول های مختلفی برای گیره کار دستگاه تراش در نظر گرفته شده است که اکثر دستگاه تراش ها طول های: (1، 5/1، 2 و 3) دارند که طول های نام برده شده ی دستگاه تراش، مناسب ترین اندازه ها برای انجام فعالیت های تراشکاری است.

تعمیر دستگاه تراش کارکرده و اورهال (یا باسازی )

خرید دستگاه تراش کارکرده ای که بتواند فعالیت های تراش کاری را به خوبی انجام دهد، بسیار دشوار است و باید پیش زمینه ای درباره ی بهترین نوع دستگاه تراش کارکرده داشته باشید تا بتوانید دستگاه تراش مناسبی را برای فعالیت های خود خریداری کنید. اولین نکته ای که در دستگاه تراش کارکرده حائز اهمیت است؛ سال ساخت دستگاه تراش می باشد. شما با دانستن سال تولید دستگاه تراش کارکرده می توانید به آپشن هایی که دستگاه تراش دارد پی ببرید، همچنین می توانید میزان کارکرد دستگاه تراش را متوجه شوید و بدانید که چه مدت زمانی از دستگاه تراش استفاده شده است.

 اورهال دستگاه تراش به معنی خرید دستگاه تراش کارکرده و انجام تعمیرات لازمه بر روی این دستگاه می باشد. باید دقت داشته باشید که: اورهال کردن دستگاه تراش خریداری شده ی شما، باید توسط متخصصین صنعت تراشکاری صورت گرفته باشد تا بهترین اورهال دستگاه تراش به دست شما عزیزان برسد. حتما قبل از استفاده و خرید اورهال دستگاه تراش، دستگاه تراش را به یک کارشناس مجرب این عرصه نشان دهید و در صورت تایید دستگاه تراش توسط کارشناس، آن را خریداری کنید.

خرید دستگاه تراش

زمان خرید آکبند دستگاه تراش و یا دستگاه ثابت تراش کارکرده باید به دو نکته ی بسیار مهم توجه کنید: 1) کشور سازنده ی دستگاه تراش: بهترین برند های دستگاه تراش را بررسی کنید و برترین سازنده ی دستگاه تراش را برای خرید خود انتخاب کنید. 2) ساخت ساخت دستگاه تراش: همانطور که در متن فوق اشاره شد؛ هنگام خرید دستگاه تراش باید سال تولید این دستگاه توجه ویژه ای داشت.

فروش دستگاه تراش

خرید و فروش دستگاه تراش کار دشواری است و نداشتن آگاهای های لازم راجع به دستگاه تراش باعث متضرر شدن شما عزیزان در امر خرید و فروش دستگاه تراش می شود. قبل از هر اقدامی باید اطلاعات لازم و کافی را درباره ی اجزای کلی و جزئی دستگاه تراش داشته باشید تا بتوانید خرید و فروش موفقی داشته باشید. شما عزیزان زمان فروش دستگاه تراش باید بدانید که قطعات دستگاه شما سالم هستند یا خیر؟ و در صورت وجود مشکلی حتی خیلی جزئی، باید به فرد خریدار اطلاع دهید تا مشکل را بر طرف کنند و بتوانند از دستگاه تراش به خوبی استفاده کنند.

برای این که فروش دستگاه تراش را به منصفانه ترین قیمت ها انجام دهید و از ضرر های بزرگ جلوگیری کنید، به مجموعه ی دلتا فرجی مراجعه کنید و بدون داشتن دغدغه های ذهنی فروش دستگاه تراش خود را انجام دهید. همچنین می توانید آکبند دستگاه تراش و یا دستگاه تراش کارکرده را به روشی ساده از ما خریداری کنید و از خرید دستگاه تراش از مجموعه ی دلتا فرجی، رضایت خود را اعلام نمایید.

قیمت دستگاه تراش

مؤلفه های متفاوتی در تعیین قیمت دستگاه تراش موثر هستند که به برخی از آن ها اشاره خواهیم داشت: اولین نکته ای که قیمت دستگاه تراش را تحت تاثیر قرار می دهد سال ساخت دستگاه تراش است به طوری که؛ هر چه دستگاه تراش در سال های اخیر تولید شده باشد با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه، قیمت نهایی دستگاه تراش نیز افزایش پیدا می کند.

نکته ی بعدی که در تعیین قیمت دستگاه تراش کارکرده موثر است میزان کارکرد و سالم بودن دستگاه تراش می باشد هر چه دستگاه تراش سالم تر باشد و کار رد بهتری داشته باشد به طبع قیمت نهایی آن نیز بالا تر می باشد.

در پایان

تیم دلتا فرجی در نظر دارد تمامی خدمات خرید و فروش دستگاه تراش را به بهترین قیمت و کیفیتی بالا در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا بتوانید بدون دغدغه، به فعالیت های صنعتی خود ادامه دهید. در نظر داشته باشید که تمامی خدمات اورهال کردن دستگاه تراش و خرید و فروش دستگاه تراش به صورت آکبند و کارکرده نیز در مجموعه ی ما صورت می گیرید و شما می توانید از این خدمات به بهترین صورت بهره ببرید.

مشاورین مجموعه ی ما بهترین پاسخ گوی سوالات شما در زمینه های مختلف دستگاه تراش و دیگر دستگاه های صنعتی موجود در مجموعه، می باشند، برای استعلام قیمت به روز دستگاه تراش و ریافت مشاوره ی قبل از خرید دستگاه تراش با ما تماس بگیرید تا با ما بهترین تجربه ها را در زمینه های مختلف دستگاه تراش کسب کنید.


 021-53413


 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :