تجهیزات کشاورزی

12مجموع 21 محصول
لوله خرطومی مهرفلکس

لوله خرطومی مهرفلکس

لوله خرطومی مهرفلکس از جمله پلیمر های بسیار سبک است که کارایی و کیفیت بسیار زیادی دارد، اگر طالب خرید آن با بهترین قیمت هستید، به مجموعه ی ما سری بزنید.
سوپاپ

سوپاپ

خرید سوپاپ ارزان قیمت، صرفا به معنی بی کیفیت بودن آن ها نیست، مجموعه ی ما مناسب ترین قیمت و کیفیت را در اختیار شما عزیزان می گذارد.
تبدیل روبینی

تبدیل روبینی

استفاده از تبدیل روبینی با کیفیت می تواند صرفه جویی بسیاری را در آب مصرفی شما ایجاد کند، برای خرید بهترین آن ها به سایت ما مراجعه فرمایید.
علف زن کشاورزی (علف تراش کشاورزی)

علف زن کشاورزی (علف تراش کشاورزی)

برای اطلاع پیدا کردن از نوع و مدل علف زن کشاورزی (علف تراش کشاورزی) می توانید با مشاورین ما قبل از خرید، تماس بگیرید و استعلام قیمت لحظه ای داشته باشید.
سمپاش کشاورزی

سمپاش کشاورزی

خرید سمپاش کشاورزی یکی از واجب ترین اقداماتی است که هر کشاورز به آن نیاز پیدا می کند، برای پرداخت مقرون به صرفه ترین قیمت ها، کلیک کنید.
پمپ آب پنتاکس

پمپ آب پنتاکس

اگر می خواهید پمپ آبی با قیمت منصفانه و طول عمری بالا داشته باشید؛ به سایت ما مراجعه کرده و خرید پمپ آب پنتاکس را با یک تماس انجام دهید.
پمپ آب هاچاسو

پمپ آب هاچاسو

اگر عملکردی منحصر به فرد را با قیمتی مناسب از پمپ آب هاچاسو خواستار هستید، به مجموعه ی ما مراجعه کنید که یکی از عرضه کنندگان مستقیم این محصول هستیم.
پمپ آب الکتروژن

پمپ آب الکتروژن

اگر به دنبال خرید سازگار ترین پمپ آب الکتروژن هستید می توانید با پرداخت بهترین قیمت ها و آسان ترین راه ها، آن را از ما تهیه کنید.
پمپ آب دیزل ساز

پمپ آب دیزل ساز

خاصیت ضد زنگ زدگی و قیمت مناسبی که پمپ آب دیزل ساز دارد، آن را به پر فروش ترین پمپ آب های مجموعه ی ما تبدیل کرده است.
موتور پمپ طرح هندا

موتور پمپ طرح هندا

مجموعه ی دلتا فرجی، موتور پمپ طرح هندا چهار زمانه را با کیفیت اصلی، کارایی بسیار و قیمتی مناسب به فروش می رساند.
ست کنترل پنتاکس

ست کنترل پنتاکس

اگر به دنبال منصفانه ترین قیمت ها، برای خرید ست کنترل پنتاکس هستید، به سایت ما مراجعه کنید تا خریدی بدون دغدغه را انجام دهید.
ست کنترل فلو

ست کنترل فلو

ست کنترل فلو نمونه ای از معتبر ترین و قیمت مناسب ترین تجهیزات کشاورزی می باشد، برای انتخاب و خرید بهترین مدل آن ها به سایت ما مراجعه فرمایید.
کفکش استریم

کفکش استریم

فاکتور های متفاوتی در تعیین قیمت کفکش استریم موثر هستند، شما با اطلاع از آگاهی های قبل از خرید می توانید با مناسب ترین قیمت، آن ها را تهیه کنید.
سرشلنگی

سرشلنگی

سرشلنگی نامناسب باعث بروز مشکلاتی می شود برای خرید مناسب ترین آن ها با قیمتی عالی به مجموعه دلتا فرجی مراجعه کنید.
رابط

رابط

رابط ها از جمله محصولات مصرفی صنایع مختلف هستند، برای خرید و به کارگیری آن ها با قیمتی مناسب می توانید مجموعه ی ما را انتخاب کنید.
صافی

صافی

اگر به دنبال خرید خوش قیمت ترین صافی های کشاورزی هستید و کارایی و کیفیت آن ها برایتان مهم است با ما همراه شوید.
زانویی

زانویی

زمانی که قصد خرید زانویی را داشتید باید بدانید که کیفیت و قیمت مناسب حرف اول را می زند، ما بهترین ها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.
بست

بست

بست از جمله وسایلی می باشد که کیفیتش وابسته به قیمت و مقاومت آن می باشد، برای خرید بهترین نمونه های بست به ما مراجعه کنید.
لوله نخدار مشکی آسایش

لوله نخدار مشکی آسایش

با انتخاب و خرید لوله نخدار مشکی آسایش در اندازه های مختلف، دیگر نگران تضمین کیفیت و قیمت های پرداختی این محصول نیستید.
لوله لی فلت

لوله لی فلت

لوله لی فلت در صنایع مختلفی به کار می رود، اگر به دنبال خرید این محصول با مناسب ترین قیمت هستید، با ما همراه شوید.
12مجموع 21 محصول

تجهیزات کشاورزی به مجموعه وسایل و دستگاه آلات مختلف کشاورزی گفته می شود که گرد هم جمع شده اند تا بتوانند فعالیت کشاورزی و برداشت محصولات را راحت تر سازند. تجهیزات کشاورزی از ابتدای فعالیت های کشاورزی وجود نداشت و انسان ها با پیشرفته تر شدن تکنولوژی و بالا رفتن میزان نیازشان در صنعت کشاورزی، دست به تولید تجهیزات کشاورزی زده اند. کشاورزی از زمان های بسیار قدیم مرسوم بوده است و افراد از طریق صنعت کشاورزی، نیاز خود و خانواده شان را تامین می کردند. اما این فعالیت تنها توسط انسان ها انجام می شود و جزء یکی از مشاغل پر درد سر و پر کار به حساب می آمد. با گذشت زمان، حیوانات نیز در عملیاتی مانند شخم زنی به کمک انسان ها آمدند و فعالیت کشاورزی را آسان تر ساختند. اما نیاز انسان به تجهیزات کشاورزی در این مرحله توقف نیافت و انسان ها روز به روز تلاش خود را برای به روز کردن تجهیزات کشاورزی بیشتر کردند تا توانستند کار های مورد نیازشان را به صورت کامل توسط تجهیزات کشاورزی انجام دهند. باید بدانید که دایره ی ساختار و تولید تجهیزات کشاورزی در اینجا نیز پایان نیافته است و هر چه زمان بگذرد، تجهیزات کشاورزی و اتصالات کشاورزی پیشرفت بیشتری خواهند داشت.

در زمان های گذشته که تجهیزات کشاورزی به صورت کامل وجود نداشت عمده مشکلات مردم در صنعت کشاورزی، آبیاری زمین های کشاورزی بود. وجود پمپ آب مکانیکی که امروزه جزء جدا نشدنی از تجهیزات کشاورزی می باشد، یکی از آرزو های کشاورزان بود تا برای بالا کشیدن آب از سطح چاه، به پمپ های دستی متصل نشوند. پمپ آب دستی فشار بسیار پایینی داشت و افراد برای آبیاری زمین های خود دچار مشکلات متعدد از جمله: تلف کردن وقت نیرو، می شدند. صنعت کشاورزی بسیار دقیق و حساس می باشد به طوری که ممکن است اگر آب در زمان معین به مزارع کشاورزی نرسد، کل زحمات و هزینه هایی که افراد ظرف چندین سال خرج مزارع خود کردند به طور کامل از بین برود و باعث خشک شدن گیاهان و درختان آن زمین شود. آبیاری معقوله ی بسیار مهمی در صنعت کشاورزی است و این آبیاری بدون وجود لوله و شیلنگ کشاورزی امکان پذیر نیست. در زمان انتخاب لوله و شیلنگ کشاورزی باید معیار های بسیار مهمی را در نظر بگیرید که مجموعه ی دلتا فرجی برای راحت تر انتخاب کردن لوله و شیلنگ کشاورزی مورد نظر شما، در بین مدل های مختلف لوله و شیلنگ کشاورزی، مشاوره ی پیش از فروش تجهیزات کشاورزی را در اختیارتان قرار داده است تا بدون دغدغه ی فکری، انتخاب و خرید راحتی را داشته باشید. در انتخاب لوله و شیلنگ کشاورزی باید متراژ مکان مورد نظرتان را اندازه گیری کنید و با توجه به سهیمه و میزان آبی که دریافت می کنید سفارش خود را نهایی سازید. جنس لوله و شیلنگ کشاورزی مانند دیگر تمامی تجهیزات کشاورزی مهم است و کشاورزان می دانند که برای استفاده ی مداوم از لوله و شیلنگ کشاورزی باید با کیفیت ترین و مقاوم ترین لوله و شیلنگ کشاورزی را خریداری کنند، زیرا عوامل درونی و بیرونی بسیار زیادی وجود دارد که می تواند در آبیاری مزارع به لوله و شیلنگ کشاورزی صدمه وارد کند.

شما می توانید با خرید پمپ آب و تجهیزات کشاورزی، بهترین روش بهینه سازی در مصارف صنعت کشاورزی را پیش بگیرید و در هزینه های خود و زمان ارزشمندتان، صرفه جویی داشته باشید.اتصالات کشاورزی، یکی از بهترین اتصالاتی می باشد که می تواند فعالیت کشاورزی را برای افراد، آسان کند و از به کار گیری نیرو های اضافه جلوگیری می کند. دایره ی اتصالات کشاورزی بسیار وسیع می باشد و شما می توانید برای ایجاد اتصال بین دو دستگاه مختلف و یا یک دستگاه و یک منبع آبیاری و غیره از اتصالات کشاورزی بهره ی کامل ببرید. بست، رابط، سرشلنگی، زانویی و غیره جزء مهم ترین اتصالات کشاورزی می باشد. از دیگر تجهیزات کشاورزی، ست کنترل ها می باشد که این دستگاه می تواند تایم آبیاری شما را تنظیم کند و از قطع شدن فشار آب و ضرر رساندن به مزارع کشاورزیتان جلوگیری کند. همانطور که می دانید استفاده از کفکش برای نقل و انتقال آب از چاه ها و یا حوضچه ها به زمین های کشاورزی بسیار مهم و حیاتی است، وجود کفکش در صنعت کشاورزی به صرفه جویی هزینه های مشخص شده ی میزان آب هر زمین کشاورزی، کمک بسیاری می کند. پمپ آب باید با توجه به حجم مورد نیاز شما از آب کشاوری تهیه و استفاده شود. کشور های مختلف، با مشاهده ی نیاز مردم نسبت به خرید پمپ آب کشاورزی، اقدام به تولید مدل های مختلفی از این پمپ ها کردند. برند های مختلف پمپ آب را هنگام خرید تجهیزات کشاورزی به تحلیل بگذارید و از تجربه ی خرید دیگر افراد از این محصول، نهایت استفاده را ببرید. نظرات خریداران می تواند شما را در خریدی بهتر، راهنمایی کند که در نتیجه بهترین استفاده ها را از تجهیزات کشاورزی داشته باشید.

یک مزرعه ی پر بار و یا یک باغ کشاورزی چند هکتاری، تنها با آبیاری به موقع حاصل نمی شود و حتما به مراقب هایی نیز احتیاج دارد. این مراقبت ها توسط تجهیزات کشاورزی مختلف اعم از: علف زن کشاورزی و سمپاش کشاورزی انجام می شود. همانطور که می دانید تمامی زمین های کشاورزی دارای علف های هرز می باشند که این علف ها راه تنفس زمین کشاورزی را مسدود کرده است و این کار، باعث توقف رشد زمین های کشاورزی می شود. در زمان های گذشته این علف ها را با قیچی های مخصوص کشاورزی و داس های بزرگ و کوچک حذف می کردند که کاری بسیار پر زحمت و کم نتیجه بود؛ اما در دنیای امروز علف زن های کشاورزی با قدرت های کم و زیاد، می توانند علف ها را از ریشه نابود کنند و باعث به ثمر رساندن باغ های کشاورزی شوند. سمپاش کشاورزی از جمله تجهیزاتی می باشد که رابطه ی مستقیمی با ثمره ی محصولات کشاورزی دارد. اگر باغی دچار آفت و یا حشرات موذی شود، می تواند تمامی زحمات کشاورزان را به هدر دهد، تولید کنندگان با بهره گیری از علم و دانش روز در صدد رفع این معضلات برآمدند و با تولید تجهیزات کشاورزی (سمپاش کشاورزی) سعی بر برطرف کردن این مشکل داشتند.

کشور عزیزمان ایران، در سال های اخیر دچار کم آبی بسیار زیادی شده است و از طرفی نیز میزان تقاضای افراد از محصولات کشاورزی بسیار بالا رفته است و کشاورزان باید مبالغ زیادی را بابت هزینه های روز افزون تولیدات کشاورزی خود و تجهیزات کشاورزی مزارع خود بپردازند. در این جا مجموعه های تولید کننده و یا تأمین کننده ی مستقیم تجهیزات کشاورزی وارد می شوند و کمک شایانی را در کم کردن هزینه ها صنعت کشاورزی و بالا بردن بهره وری محصولات کشاورزی می کنند. شما عزیزان برای این که محصولات کشاورزی خود را با علمی به روز به عرصه ی فروش برسانید، باید از تجهیزات جدید نیز استفاده کنید. هر گاه که به تجهیزات کشاورزی نیاز پیدا کردید می توانید با شماره های مندرج در سایت دلتا فرجی تماس بگیرید و با پشتیبان های مجموعه ی ما، خریدتان را به اشتراک بگذارید. دلتا فرجی قریب به 30 سال فعالیت مستمر و موفق را در زمینه ی تجهیزات و ادوات کشاورزی داشته و می تواند تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا خریدی بی عیب و نقص را تجربه نمایید. 


 021-53413


 

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :