ابزار دقیق

12مجموع 23 محصول
پرشر BD SENSORS

پرشر BD SENSORS

مقاوم ترین پرشر BD SENSORS، با دقت بسیار بالا و قیمتی بسیار مطلوب را از فروشگاه ما بخواهید.
پرشر FOXBORO

پرشر FOXBORO

اگر به دنبال بهترین فروشنده ی پرشر FOXBORO با ارائه مناسب ترین قیمت ها در ایران هستید، به مجموعه ی ما سری بزنید.
پرشر TRAFAG

پرشر TRAFAG

اگر به دنبال پرشر فشاری دقیق و منظم هستید تا فعالیت هایتان به بهترین شکل صورت بگیرد، از پرشر TRAFAG مجموعه ی ما دیدن کنید و خریدتان را انجام دهید.
پرشر YOKOGAWA

پرشر YOKOGAWA

اگر به دنبال دقیق و کاربردی ترین ترانسمیتر یوکوگاوا هستید؛ اما مراکز اصلی و معتبر پرشر YOKOGAWA را برای خرید نمی شناسید، با ما همراه شوید.
پرشر SIEMENS

پرشر SIEMENS

اگر پرشر SIEMENS یکی از واجبات کار شما می باشد و به دنبال مناسب ترین قیمت های این پرشر هستید با ما تماس بگیرید.
پرشر IFM

پرشر IFM

پرشر IFM یکی از دقیق ترین و حساس ترین پرشر های اختلاف فشار بوده که علاوه بر ویژگی های خاص IFM، قیمتی مناسب را نیز به همراه دارد.
پرشر ROSEMOUNT

پرشر ROSEMOUNT

ما یکی از عرضه کنندگان مستقیم پرشر های رزمونت در ایران هستیم و شما عزیزان می توانید خرید پرشر ROSEMOUNT را با قیمتی عالی از ما انجام دهید.
پرشر ENDRESS+HAUSER

پرشر ENDRESS+HAUSER

پرشر ENDRESS+HAUSER یک دستگاه اندازه گیری فشار است که در کشور سوئیس ساخته شده و توسط مجموعه ی دلتا فرجی در ایران به فروش می رسد.
پرشر ABB

پرشر ABB

خرید پرشر ABB در دامنه فشار های مختلف و جنس های متفاوت را از مجموعه ی ما می توانید انجام دهید.
flow transmiter ABB

flow transmiter ABB

مجموعه ی دلتا فرجی تامین کننده ی مستقیم flow transmiter ABB و دیگر تجهیزات صنعتی می باشد، برای خریداری و آشناییت بیشتر با دیگر فلومتر ها، با ما همراه شوید.
flow transmiter ENDRESS+HAUSER

flow transmiter ENDRESS+HAUSER

اگر می خواهید اطلاعات دقیق فلو ترانسمیتر اندرس هاوزر را به دست آورید و یا خرید فلوترانسمیتر flow transmiter ENDRESS+HAUSER را به آسان ترین شکل ممکن انجام دهید، کلیک کنید.
flow stwich IFM

flow stwich IFM

شرکت مهندسی دلتا فرجی با به عرضه رساندن flow stwich IFM و دیگر دستگاه های فلومتر، شما را به خریدی معتبر با قیمت مناسب دعوت کرده است.
flow transmiter SIEMENS

flow transmiter SIEMENS

مجموعه ی ما در راستای تنوع سازی محصولات خود، تمامی فلومتر های روز دنیا از جمله: flow transmiter SIEMENS را با قیمتی مناسب موجود کرده است، برای خرید، تماس بگیرید.
flow transmiter YOKOGAWA

flow transmiter YOKOGAWA

flow transmiter YOKOGAWA با قیمتی بسیار مناسب در مجموعه ی ما به فروش می رسد، برای دیدن انواع مختلف فلومتر و خرید آن ها در لحظه، به ما مراجعه کنید.
flow transmiter FOXBORO

flow transmiter FOXBORO

مجموعه ی دلتا فرجی از برترین فروشندگان flow transmiter FOXBORO اصل آمریکا، در ایران می باشد، برای خرید فلو ترانسمیتر فاکس بورو با قیمتی مناسب با ما تماس بگیرید.
flowmeter DWYER

flowmeter DWYER

کشاورزان و صنعت گران عزیز، flowmeter DWYER آمریکایی اصل و دیگر فلومتر ها را از مجموعه ی ما به مناسب ترین قیمت ها خریداری کنید.
flowmeter PARKER

flowmeter PARKER

در این مقاله به شما درباره ی چگونگی خرید اصلی ترین flowmeter PARKER و دیگر فلومتر های روز دنیا را با قیمتی مناسب، توضیحاتی می دهیم.
Transmitter level VEGA

Transmitter level VEGA

برای خرید قوی ترین دستگاه سنجش مایعات Transmitter level VEGA به سایت ما مراجعه نمایید و خریدی بدون دغدغه را با ما تجربه کنید.
Transmitter level ENDRESS+HAUSER

Transmitter level ENDRESS+HAUSER

برای اندازه گیری مخازن مایعات و جامدات مختلف، می توانید Transmitter level ENDRESS+HAUSER را خریداری کنید، برای دریافت اطلاعات تکمیلی و قیمت لول ترانسمیتر اندرس هاوزر کلیک کنید.
Transmitter level PEPPREL FUCHS

Transmitter level PEPPREL FUCHS

برای اطلاع از کاربرد های فوق العاده ی لول ترانسمیتر Transmitter level PEPPREL+FUCHS و چگونگی خرید آن ها همراه ما شوید.
12مجموع 23 محصول

هر صنعت، به ابزارآلات خاصی برای تکامل فعالیت خود نیاز دارد. پروژه های صنعتی بدون استفاده از ابزار دقیق به سرانجام نخواهند رسید. ابزار دقیق جزء لاینفک صنعت پتروشیمی می باشد که در ادامه مهم ترین ابزار دقیق را با کارایی مخصوص آن ها برایتان بیان می کنیم. جالب است بدانید که بدون استفاده از ابزار دقیق افراد نمی توانند فعالیت های صنعتی خود را به راحتی انجام دهند. پروژه های صنعتی که در آن از ابزار دقیق استفاده نشده است، تایم طولانی را برای اتمام فعالیت های خود بر می گزینند. اگر بخواهیم ابزار دقیق را در یک جمله ی بسیار کوتاه توصیف کنیم باید بگوییم که: ابزار دقیق مجموعه ای از وسایل کاربردی می باشد که وظیفه ی اصلی شان اندازه گیری دما، فشار و دیگر مشخصات ورودی و خروجی سیالات می باشد. صنعت پتروشیمی یکی از اولین صنعت های حساس دنیا می باشد بنابراین اگر ابزار دقیقی که در انجام پروژه های مربوط به این صنعت استفاده می شود از کارایی و حساسیت خاصی برخوردار نباشند، ممکن است تمامی زحماتی که افراد برای انجام پروژه کشیده اند به خطر بیافتد. حجم سیالات در اندازه های بسیار کم نیز باید محاسبه شود که این محاسبه تنها توسط ابزار دقیق مخصوص صورت می گیرد. دسته بندی ابزار دقیق طوری انجام شده است که کنترل قسمت های مختلف سیالات بر عهده ی زیر مجموعه های مختلف می باشد.

در گذشته های دور، مواد پتروشیمی را توسط ابزارآلات ساده جا به جا می کردند و اندازه گیری های سیالات توسط افراد، از دقت بالایی برخوردار نبود. با گذشت زمان و درک این موضوع که حجم و چگالی سیالات می تواند در انجام فعالیت های صنعت پتروشیمی تاثیر گذارد، تولید کنندگان اقدام بر تولید ابزار دقیق های مخصوص کردند. شکل ظاهری اولیه ی ابزار دقیق ها با شکل الان این محصولات یکی نبود و با پیشرفت علوم مختلف و انجام تحقیق های روزانه، شکل تخصص یافته ی ابزار دقیق های امروزی طراحی و تولید شد. رقابتی که بین کشور ها و برند های مختلف بر سر تولید ابزار دقیق شکل گرفت، باعث شد تا تولید کنندگان و صاحبان برند های صنعت پتروشیمی، تمامی تلاش خود را جهت بهتر ساختن ابزار دقیق انجام دهند و کیفیت کار خود را بالا تر ببرند. جالب است بدانید که در گذشته که ابزار دقیق پیشرفته ای وجود نداشت، افراد برای اندازه گیری سیالات از بشکه ها و یا کانتینر های مخصوص استفاده می کردند و لبریز شدن آن ها را ملاک خرید و فروش سیالات در نظر می گرفتند؛ با گذشت زمان مهندسین دریافتند که اندازه های دقیقی (حتی میلی متری آن ها) باید برای ثبت ورودی و خروجی سیالات ثبت شود.

همانطور که در مطالب فوق اشاره شد، ابزار دقیق ها دارای زیر مجموعه هایی هستند که این زیر مجموعه ها را می توان به 4 دسته ی جداگانه تقسیم بندی کرد. لول ترانسمیتر، لول سوئیچ، فلومتر، پرشر فشار و اختلاف فشار این 4 دسته بندی را تشکیل می دهند. هر کدام از این دسته بندی های ابزار دقیق نام برده شده از برند ها و توان های مختلفی تشکیل شده است. دلیل تفاوت توان ها در ابزار دقیق این است که: میزان حساسیت پروژه های پتروشیمی و کاربردی که افراد از مواد پتروشیمی انتظار دارند متفاوت است پس در نتیجه هر ابزار دقیق، باید از توان ها و مدل های گوناگونی برخوردار باشد. 

در ابتدا به بررسی یکی از ابزار دقیق ها به نام پرشر فشار و اختلاف فشار می پردازیم. این نوع ابزار دقیق، سعی بر این دارد تا میزان فشاری که بر سطح سیالات رواج دارد را اندازه گیری کند تا حجم بسیار کم و یا بسیار زیادی فشار بر سطح سیالات وارد نشود. پرشر فشار و اختلاف فشار برند های مختلفی در وب سایت دلتا فرجی وجود دارد که شما با کلیک کردن بر روی هر کدام از این پرشر فشار و اختلاف فشار ها می توانید اطلاعات تکمیلی آن ها را دریافت کنید. فلومتر که یکی دیگر از ابزار دقیق های مرتبط با صنعت پتروشیمی می باشد، عمده فعالیت آن بر روی اندازه گیری حجم و میزان مواد پتروشیمی است. ناگفته نماند که فلومتر ها با توجه به کارایی های مختلف، مدل های گوناگونی دارد که هر کدام از این مدل ها فعالیت مخصوصی را دارند. کارشناسان خبره ای که در زمینه ی صنایع پتروشیمی تجربه ی کافی را دارند می توانند در انتخاب و خریداری انواع فلومتر ها و ابزار دقیق ها شما را یاری کنند. لول سوئیچ ها بر اساس شکل ظاهری به دو شکل لول سوئیچ راداری و لول سوئیچ خازنی دیده می شود؛ اما کارایی و کاربرد هر کدام از این لول سوئیچ ها در توضیحات تکمیلی لول سوئیچ سایت دلتا فرجی آمده است که می توانید آن ها را به طور کامل بررسی نمایید. لول ترانسمیتر از ابزار دقیق های پر مخاطب می باشد؛ افرادی که از این ابزار دقیق اطلاعات کافی کسب نکرده اند، تفاوت بین لول ترانسمیتر و لول سوئیچ را به خوبی نمی دانند. ما با قرار دادن اطلاعات تکمیلی پیرامون هر کدام از ابزار دقیق ها و دیگر وسایل صنعتی و نیمه صنعتی دیگر، شما را در امر خریدی بهتر یاری می کنیم.

خرید ابزار دقیق

دقت و توجه در مطالب گفته شده می تواند شما را در خرید ابزار دقیق های مختلف، یاری رساند. اصالت کالا باید در زمان خرید ابزار دقیق بررسی شود تا که بتوانید از خرید هرگونه ابزار دقیق کپی خودداری کنید. خرید ابزار دقیق به صورت کامل و جامع را از مجموعه ی دلتا فرجی خواستار باشید. هنگام خرید ابزار دقیق باید موتوریت این ابزارآلات را به صورت کامل بررسی نمایید تا ابزار دقیقی با موتور اصلی و کارایی عالی را خریداری کنید.

فروش ابزار دقیق 

 برند های گوناگون و شرکت های سازنده ی بسیاری هستند که قصد فروش ابزار دقیق را دارند و شما باید وارد کننده و یا فروشنده ی مستقیم این شرکت ها را جست و جو کنید و خریدتان را از آن ها انجام دهید. فروش تمامی ابزار دقیق های مربوط به صنعت پتروشیمی در مجموعه ی ما انجام می شود و شما می توانید با اعتماد کامل، خرید ابزار دقیق را انجام دهید.

قیمت ابزار دقیق

قیمت ابزار دقیق در بازار امروز شاهد تغییر و تحولات عظیم است، کنترل کردن قیمت های ابزار دقیق موجود در بازار کار آسانی نیست اما حذف دلالان از زمینه ی خرید و فروش ابزار دقیق باعث می شود تا شما هنگام خرید ابزار دقیق، قیمت کمتری را بپردازید. با توجه به این موضوع که اکثر ابزار دقیق های به فروش رسیده، وارداتی هستند پس نرخ نهایی ابزار دقیق خریداری شده با تغییر و تحولات بازار بورس، تغییر پیدا می کند.

در پایان

مجموعه ی دلتا فرجی و یا بهتر است بگوییم شرکت گستران تاو آرمان تجهیز، با درک این موضوع که قیمت های پرداختی ابزار دقیق برای صنعت گران فعال در زمینه ی پتروشیمی بسیار حائز اهمیت است، سود فروش ابزار دقیق مجموعه ی خود را به حداقل رسانده تا کمکی در به رونق انداختن اقتصاد کشور عزیزمان ایران داشته باشد. اولویت این مجموعه رضایت شما عزیزان در هنگام خرید ابزار دقیق و دیگر وسایل و تجهیزات مرتبط با صنعت پتروشیمی می باشد؛ برای کسب این رضایت هم مشاوران مخصوص و خبره در زمینه ی پتروشیمی در اختیار شما قرار داده است.دلتا فرجی همواره خواستار پیشرفت صنعت پتروشیمی در ایران می باشد.


 021-53413


 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :